פורסם 20/6/2016 

בשבוע שעבר, אירחה האקדמאית גורדון את חברי משלחת EdTech. חברי המשלחת הינם היי-טקיסטים וסטארטאפיסטים מסין ואירופה המתעניינים בפדגוגית משלבת טכנולוגיה. חברי המשלחת הגיעו במסגרת כנס EdTech שהתקיים בתל אביב וכלל ביקור בשני בתי ספר: דליה ג’ וליאו בק, תצפית למפרץ ולבסוף בביקור בכיתת העתיד של האקדמית גורדון, שם הוצגה העשייה והתקיים שיח עם סטודנטים.

במסגרת הביקורים בבתי הספר, חברי המשלחת הביעו עניין והתלהבות רבה בפדגוגיה המתובלת בטכנולוגיה שהוצגה בפניהם. בבית הספר דליה ג’ התקבלו חברי המשלחת בחיוך רחב על ידי הסטודנטיות של גורדון. מנהל בית הספר, סאלח כדור, סיפר על הלימודים בתחום המתמטיקה, הריקודים והרדיו הבית ספרי. כמו כן הסביר על התרבות הדרוזית. בבית ספר ליאו בק הדגישו את הפדגוגיה שתומכת בקידום תלמידים לחשיבה מסדר גבוה, חברי המשלחת התעניינו בכך מכיוון שתהליך הלמידה מאוד שונה ממערכת החינוך בסין.

במהלך הסיור בכיתת העתיד של האקדמית גורדון, הציגה עינב אסף אפוטה, תרפיסטית באמנות, דוקטורנטית ומרצה באקדמית גורדון שיעור הדגמה המשלב אייפד, העוסק בניתוח ציורי ילדים: “הצגתי למשלחת כיצד ניתן לנבא הצלחת ילדים בתחומי חיים שונים זאת באמצעות ציור, השילוב של טכנולוגיה המחיש את הנושא בדרך אינטראקטיבית, המשתתפים ציירו ושתפו את תוצריהם בעזרת אייפדים והניתוח התבצע על קריטריונים מחקריים”

לימור הררי, ראש מחלקת חדשנות וטכנולוגיה בהוראה באקדמית גורדון: “חברי המשלחת משתתפים בכנס בינלאומי של ארגון EdTech . אנחנו ארגנו לחברי המשלחת יום למידה מרתק הכולל ביקור בבתי ספר ייחודיים וסיור בכיתות לימוד. באקדמית גורדון המשלחת בקרה בכיתת העתיד והתנסתה בשיעור משלב אייפדים שעסק בניבוי הצלחה של ילדים דרך ציורי ילדים. המשלחת נפגשה עם סטודנטים שלנו לשיח על אתגרים של למידה משלבת טכנולוגיה, הועלו סוגיות בינלאומיות עמן העולם הגלובלי מתמודד”